Το ιδανικό γάλα για καφέ βρίσκεται στην έκθεση παγκοσμίου επιπέδου, Ho.Re.Ca.!
Ενημέρωση, έμπνευση, εξέλιξη. Τρεις λέξεις συνώνυμες της παρουσίας του NOYNOY BARISTA’S GOLD στη μεγαλύτερη έκθεση επαγγελματιών καφεστίασης. 10-13 Φεβρουαρίου δίνουμε ραντεβού στο Hall 1, περίπτερο B08/C07 μαζί με τον Στέφανο Δωματιώτη, leader της Create Athens που θα βρίσκεται εκεί για να μοιραστεί μυστικά & tips για το σωστό γάλα για αφρόγαλα, αλλά και να ετοιμάσει signature ροφήματα για τους λάτρεις του καφέ!
![](/sites/default/files/2023-01/930x600-02.png)
Highlight μια παρουσίαση έκπληξη που δεν πρέπει να χάσετε!
Το NOYNOY BARISTA’S GOLD σας περιμένει στην κορυφαία έκθεση Ho.Re.Ca. 2023 για να εξελιχθούμε μαζί επαγγελματικά!
![](/sites/default/files/2023-01/930x300.png)